Para (Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate 76,5mg)

5 ampułek /1,5 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


265.00

Wyczyść

Para (Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Para to steryd anaboliczno-androgenny, w skład którego wchodzi trenbolon. To niezwykle silny środek stymulujący wzrost masy mięśniowej. Jest postrzegany za jeden z najlepszych sterydów, biorąc pod uwagę efekty, brak retencji wody oraz niską aromatyzację. W związku z tym, Para (Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate) jest powszechnie stosowany przez kulturystów. Za produkcję tego preparatu odpowiada firma Titan Healthcare.

Zastosowanie sterydu Para w planie treningowym

Para to steryd bazujący na trenbolonie. To substancja aktywna, która aktywizuje oraz wzmacnia proces budowania masy mięśniowej. Dużą zaletą jest fakt, że z pomocą tego preparatu można budować jakościową muskulaturę o niskim udziale wody i tkanki tłuszczowej. Jest stosowany przez kulturystów, a także osoby uprawiające sporty siłowe.

Jakie efekty działania oferuje steryd Para?

W ciągu kilku tygodni stosowania sterydu anaboliczno-androgennego Para można uzyskać imponujące rezultaty. Budowanie masy mięśniowej jest nawet trzykrotnie szybsze, w porównaniu ze sterydami bazującymi na testosteronie. Przyjmowanie tego sterydu powoduje wzrost siły fizycznej oraz wytrzymałości, co wpływa na progres w trakcie treningu.

Jak prawidłowo dawkować Para (Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate)?

Para (Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate) to steryd dostępny w formie iniekcyjnej. W jednej ampułce znajduje się 76,5 mg substancji aktywnej. Początkującym zaleca się jeden zastrzyk na trzy dni. Zaawansowani użytkownicy mogą stopniowo zwiększyć dawkę. Do potencjalnych efektów ubocznych zaliczymy: trądzik, łysienie na głowie, nadmierne owłosienie na twarzy, a także obniżone libido.

SKU: brak Kategoria:
Zawartość opakowania

5 ampułek /1,5 ml