Tren-Ena (Trenbolone Enanthate 100)

10 ampułek /1 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


270.00

Wyczyść

Tren-Ena (Trenbolone Enanthate 100) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Tren-Ena (Trenbolone Enanthate 100) to bardzo wszechstronny steryd anaboliczno-androgenny, w skład którego wchodzi enantan trenbolonu. Substancja ta powoduje wzrost masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tłuszczu. Preparat cieszy się ogromnym zainteresowaniem doświadczonych kulturystów pracujących nad definicją mięśni. Steryd produkowany przez firmę Titan Healthcare.

Jakie zastosowanie posiada steryd Tren-Ena (Trenbolone Enanthate 100)?

Enantan trenbolonu to najsilniejszy ester tej substancji. Powoduje wzrost masy mięśniowej, a jednocześnie umożliwia pracę nad sylwetką. Nie powoduje retencji wody oraz aromatyzacji, co zapobiega tworzeniu się mięśni wypełnionych nadmiarem wody. Należy jednak zachować ostrożność podczas intensywnych ćwiczeń, ze względu na nieco wyższe ryzyko wystąpienia kontuzji.

Jakie efekty działania oferuje preparat Tren-Ena?

Przyjmowanie preparatu Tren-Ena powoduje szybki wzrost masy mięśniowej, a jednocześnie, pomaga w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Może być wykorzystywany zarówno w cyklu masującym, jak również w cyklu redukcyjnym. Jakość uzyskanych efektów zależy oczywiście w dużej mierze od stosowanej treningu oraz diety.

Jak prawidłowo dawkować środek Tren-Ena (Trenbolone Enanthate 100)?

Tren-Ena to steryd w formie iniekcyjnej. Jedna ampułka produktu zawiera 100ml substancji czynnej. Optymalna dawka zależy od indywidualnych potrzeb. Zaleca się przyjmowanie od 200 do 600mg w odstępach co 2-3 dni. Cykl nie powinien trwać dłużej niż 12 tygodni. Do ewentualnych skutków ubocznych zaliczymy: nadpobudliwość, podwyższone ciśnienie, wzrost agresji oraz spadek libido.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml