Bold (Boldenone Undecylenate 250)

10 ampułek /1 ml
Availability:

Brak w magazynie


180.00

Bold (Boldenone) Undecylenate 250 – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Bold (Boldenone) Undecylenate 250 to steryd anaboliczno-androgenny stosowany przez firmę Titan Healthcare. Substancją czynną tego preparatu jest Boldenon, często wykorzystywany przez kulturystów do przyspieszenia rozwoju masy mięśniowej. Steryd dostępny w formie iniekcyjnej. Jedna ampułka zawiera 250mg substancji czynnej.

Zastosowanie preparatu Bold (Boldenone) Undecylenate 250 w cyklu treningowym

Preparat jest pochodną testosteronu i wspiera rozwój suchej masy mięśniowej o niskim udziale wody i tkanki tłuszczowej. Ceniony ze względu na silne działanie anaboliczne oraz umiarkowane właściwości androgenne. Stosowany w odpowiednich dawkach wpływa korzystnie także na rozwój siły fizycznej. Warto stosować w stosie ze sterydami na bazie testosteronu.

Efekty działania oferowanie przez Bold (Boldenone) Undecylenate 250

Stosowanie preparatu Bold (Boldenone) Undecylenate 250 pozwala na szybszy rozwój muskulatury. Co ważne, środek ten pozwala uzyskać masę mięśniową o lepszej definicji. Mięśnie są twardsze i pozbawione nadmiaru wody i tkanki tłuszczowej. Jakość efektów zależy w dużej mierze od obranego planu treningowego oraz innych preparatów stosowanych podczas cyklu.

Jak dawkować preparat Bold (Boldenone) Undecylenate 250?

Preparat Bold (Boldenone) Undecylenate 250 jest dostępny w formie iniekcyjnej. Jedna ampułka zawiera 250mg boldenonu. Zaleca się przyjmowanie dawki od 250 do 750 mg tygodniowo. Cykl nie powinien trwać dłużej niż 12 tygodni. Do potencjalnych skutków ubocznych możemy zaliczyć: trądzik młodzieńczy, podwyższone ciśnienie, nadmierny porost włosów na ciele i twarzy.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml