Cuts (Mix 6 testosteronów 300mg)

5 ampułek /1,5 ml
Availability:

Brak w magazynie


250.00

Cuts mix testosteronowy (300mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Cuts (300mg) to steryd anaboliczno-androgenny na bazie testosteronu. Zawiera 6 różnych estrów tego hormonu, oferując dłuższy okres półtrwania. Wśród substancji czynnych znajdziemy m.in. trenbolon odpowiedzialny za rozwój jakościowej masy mięśniowej. Preparat dostępny w formie iniekcyjnej, produkowany przez firmę Titan Healthcare.

Zastosowanie sterydu anabolicznego Cuts (300mg) w planie treningowym

Przyjmowanie sterydu anabolicznego Cuts (300mg) pozwala w krótkim czasie zbudować jakościową masę mięśniową o niskim udziale tkanki tłuszczowej. Jak sama nazwa wskazuje, jest zalecany szczególnie w fazie cięcia, gdy zależy nam na uzyskaniu ładnie zarysowanej, atrakcyjnej muskulatury. Zalecany do krótszych i bardziej intensywnych cyklów.

Jakie efekty działania może zaoferować preparat Cuts (300mg)?

Przyjmowanie tego sterydu pozwala w krótkim czasie poprawić definicję mięśni. Ułatwia rozwój jakościowej i beztłuszczowej masy mięśniowej z doskonałym zarysowaniem muskulatury. Plusem jest niska retencja wody. Ponadto, stosowanie preparatu Cuts (300mg) pozwala wzmocnić siłę fizyczną, gwarantując tym samym lepsze wyniki na siłowni.

Prawidłowe dawkowanie sterydu anabolicznego Cuts (300mg)

Mix testosteronowy Cuts (300mg) jest dostępny w formie iniekcyjnej. Jedna ampułka zawiera 300mg substancji czynnej. Zaleca się przyjmowanie dawki 300-600mg w ciągu jednego tygodnia. Ze względu na silne obciążenie wątroby, cykl nie powinien trwać dłużej niż 6 tygodni. Do ewentualnych skutków ubocznych zaliczamy: łysienie typu męskiego, nadmierne pobudzenie, porost włosów na twarzy i ciele, a także problemy trądzikowe.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

5 ampułek /1,5 ml