Sus – 250 (Mix testosterone)

10 ampułek /1 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


165.00

Wyczyść

SUS – 250 (Mix testosterone) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

SUS – 250 to steryd anaboliczno-androgenny na bazie testosteronu. Znajdziemy w nim cztery estry tego hormonu: dekanian, fenylopropionian, izokapronian oraz propionian. Ten mix testosteronowy służy przede wszystkim do szybkiego wzrostu masy mięśniowej. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Titan Healtcare.

Zastosowanie sterydu anabolicznego SUS – 250 w planie treningowym

Środek ten jest stosowany w celu uzyskania większej masy mięśniowej w krótkim czasie. Ze względu na wysoka retencję wody, uzyskane mięśni w dużej mierze składają się właśnie z wody. Dlatego, jest zalecany osobom początkującym, które dopiero rozpoczynają swoją pracę nad kształtowaniem sylwetki. Po cyklu z preparatem SUS – 250 można zastosować steryd przystosowany do budowania jakościowej masy mięśniowej, np. trenbolon.

Jakie efekty działania oferuje preparat SUS – 250?

Przyjmowanie tego preparatu gwarantuje szybki wzrost masy mięśniowej w krótkim czasie. Mięśnie składają się przede wszystkim z wody, w związku z tym, wzrost siły fizycznej jest umiarkowany. Jakość uzyskanych efektów zależy w dużej mierze również od stosowanego planu treningowego oraz diety. W trakcie 12-tygodniowego cyklu pozwala uzyskać nawet 2-4 kilogramy masy mięśniowej.

Jak dawkować steryd anaboliczny SUS – 250?

SUS – 250 to miks testosteronowy dostępny w formie iniekcyjnej. Osobom początkującym zaleca się przyjmowanie dawki 250-500mg co ok. 10 dni. Doświadczone osoby mogą stosować dawkę 500mg w ciągu tygodnia. Cykl nie powinien trwać krócej niż 12 tygodni. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy trądzik, nadmierne owłosienia ciała i twarzy, łysienie typu męskiego, spadek libido, a także podwyższone ciśnienie.  

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml