Ena (Testosterone Enanthate)

10 ampułek /1 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


155.00

Wyczyść

Ena (Testosterone Enanthate) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Ena (Testosterone Enanthate) to steryd anaboliczno-androgenny, w którym substancją czynną jest enantan testosteronu. Preparat słynie z dłuższego okresu półtrwania, co ogranicza konieczność częstych iniekcji. Za produkcję tego sterydu odpowiada popularna firma Titan Healthcare.

Zastosowanie preparatu Ena (Testosterone Enanthate) w planie treningowym

Preparat Ena (Testosterone Enanthate) jest zalecany wszystkim osobom, którym zależy na szybkim wzroście masy mięśniowej. Cykl trwający 10-12 tygodni może zaoferować nawet kilka kilogramów masy mięśniowej o wysokiej jakości. Na uzyskane rezultaty wpływa oczywiście dawka, stosowana dieta, a także plan treningowy.

Jakie efekty działania może zaoferować środek Ena (Testosterone Enanthate)?

Ena (Testosterone Enanthate) to środek zalecany wszystkim osobom, które chcą przyspieszyć proces budowania masy mięśniowej. Może być stosowany zarówno do budowania bazowej masy, jak również w fazie redukcyjnej. W drugim przypadku stosowana jest mniejsza dawka preparatu. Stosowanie sterydu Ena (Testosterone Enanthate) pozwala także uzyskać wzrost siły fizycznej.

Jak prawidłowo przyjmować preparat Ena (Testosterone Enanthate)?

Preparat Ena (Testosterone Enanthate) jest dostępny w formie iniekcyjnej. Zaleca się przyjmowanie dawki 250-500mg tygodniowo. Do ewentualnych skutków ubocznych zaliczymy: nadmierne owłosienie twarzy i ciała, podwyższone ciśnienie, łysienie typu męskiego, a także trądzik.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml