Methandienone 10mg DNA

1 opakowanie 100 tabletek

120.00

Metanabol jest bardzo popularnym sterydem anabolicznym dającym szybkie efekty, które pozwalają zwiększyć masę mięśniową i siłę. redukują produkcję kortyzonu. Na poziomie od 50 % do 70% zwiększają syntezę białka, a co najbardziej pożądane już po dwóch dniach można obserwować pierwsze efekty działania. Efekty preparatu utrzymują się nawet do kilku tygodni.
Dawkowanie
Średnie dawkowanie wynosi od 15 do 30 mg na dzień, działanie do 6 godzin, zazwyczaj długość cyklu trwa od czterech do sześciu tygodni.
Dawkowanie uzależnione jest od masy ciała i zawartości tłuszczu w organizmie, zazwyczaj mieści się w granicach od 15 do 30 mg na dobę. Istotne jest aby daną dawkę podzielić na jednakowe porcje i zażywać w równych odstępach, najlepiej po posiłku lub w trakcie jego spożywania.
Właściwości i zalety
Preparat ten jest androgenny i anaboliczny oraz toksyczny w dużych dawkach. Należy więc uważać aby stosować odpowiednie proporcje. Środek ten występuje w tabletkach.

Wśród wielu zalet wyróżnia się to iż nie występuje konieczność przyjmowania medykamentów typu antyestrogeny, zapewnia dość systematyczny przyrost całej masy muskulatury na całym obszarze ciała. Środek ten jest łagodny i delikatnie oddziałuje na organizm. Szybko widać efekty jego wpływu.

Skutki uboczne
Nie występuje to zbyt dużo skutków ubocznych. Wśród niepożądanych działań wyróżniają się hepatotoksyczność, szkodliwe i niewłaściwe oddziaływanie na wątrobę, układ krążenia krwi oraz występuje ryzyko kontuzji, uszkodzeń z powodu suchych stawów, może nastąpić redukcja produkcji naturalnego testosteronu, zmiana tak zwanego profilu lipidowego krwi, wyróżnia się brak aromatyzacji.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek