Drostanolone Propionate 100mg DNA

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


170.00

Preparat ten posiada przewagę cech androgennych nad anabolicznymi.
Program występuje również pod nazwą Masteron.
Drostanolone Propionate zaliczany jest do grupy sterydów anabolicznych, które ukazują silne działanie antyandrogenne, użytkownicy nie muszą tutaj w czasie cyklu sięgać po antyestrogeny co jest bardzo pożądane.

Substancją aktywną w Drostanolone Propionate 100 mg to Propionian drostanolonu.
Dzięki czemu w trakcie fazy cięcia uzyskuje się efekt utwardzenia. Środek ten pozwala na uzyskanie twardych mięśni i przyspiesza utratę tłuszczu. Uzyskujemy również znaczny przyrost siły, najbardziej efekty widać w fazie cięcia. Duże efekty widać wówczas gdy użytkownik ma szczupłą budowę ciała. W przypadku osób u których masa tłuszczowa stanowi mniej niż 10% masy ciała, widać suchy wygląd mięśni.

Dawkowanie

Przeciętna dawka Drostanolone Propionate 100 mg dla dorosłych mężczyzn waha się między 300 mg, a 400 mg na tydzień. Te dawki można rozdzielić na mniejsze codzienne iniekcja, ale niektórzy biorą je tylko co drugi dzień, w zupełności to wystarcza. Stosowanie preparatu wynosi 6 do 8 tygodni.
U kobiet przeciętne dawki wynoszą od 50 mg do 100 mg na tydzień, a u mężczyzn 350 mg do 500 mg na tydzień. Środek aktywny jest w organizmie od dwóch do trzech dni.

 

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml