Nandrolone Decanoate 300mg DNA

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


160.00

Preparat ten jest popularnym sterydem określany jest jako tzw. DECA. Dzięki niemu uzyskujemy szybki przyrost masy mięśniowej, jednakże powoduje znaczne gromadzenie wody w mięśniach, gromadzi się również nitrogen, który jest odpowiednio stymulowany przez preparat. Substancja ta wpływa na przemianę glukozy w glikogen, a on z kolei jest niezbędny podczas treningów.

Nitrogen to białko, a więc jest to istotny element dla budowy mięśni. Nitrogen pozwala na przyswajanie węglowodanów, protein i substancji, które są potrzebne do budowania i wzrostu mięśni. Wykazuje dodatni bilans azotowy, gdzie transport tlenu do komórek przebiega szybko. Dlatego też treningi są efektywniejsze. Zmniejsza się również wydzielanie hormonu stresu, kortyzolu a bez niego procesy kataboliczne w komórkach mięśniowych są praktycznie niemożliwe.

Wśród zalet wyróżnia się przemianę glukozy w glikogen, polepsza się przyswajanie substancji uczestniczących w budowaniu mięśni, obniża wydzielanie kortyzolu, hormonu stresu. Podczas stosowania preparatu odczuwalna jest poprawa kondycji stawów.

Dawkowanie
Dawkowanie uzależniony jest od stopnia zaawansowania użytkownika. Początkujący i średnio zaawansowani zazwyczaj biorą od 200 mg do 400 mg na tydzień, cykl trwa zazwyczaj od 8 do 12 tygodni.

Skutki uboczne
Nandrolon, który jest podawany w towarzystwie długich estrów testosteronu nie powinien wywołać skutków ubocznych. W przypadku odpowiednich dawek i odpowiedniego odbloku skutecznie chronią przed trądzikiem i łysieniem.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml