DihydroBoldenone Cypionate 200mg DNA

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


200.00

DihydroBoldenone Cypionate 200 mg jest to dość silny anabolik, ma zdolność do znacznego pobudzenia wzrostu wszystkich mięśni, nie powoduje skutków androgennych ubocznych. Występuje w różnych odmianach estrów. Cypionian, węglan etylu, węglan propylu oraz propionian, są również dostępne do przyjmowania wraz tym z specyfikiem.
Preparat dobrze wiąże się z receptorem androgennym i stymuluje proces transakcji receptorów androgennych, które zależne są od tzw. genów reporterowych.

Steryd zapewnienia dobrej jakości mięśnie. Osoby korzystające z tego preparatu chwalę go za dużą siłę jaką uzyskują po jego zastosowaniu. Pozwala on użytkownikowi pracować przez długie godziny i osiągać pożądane rezultaty.

DihydroBoldenone ma krótki okres półtrwania, nie jest zbyt dostępny w czysto biologicznym ujęciu.

Dawkowanie

Średnie dawki występują od 300 do 400 mg na tydzień, jeśli chodzi o mężczyzn, kobiety natomiast mają niższe dawki od 25 mg do 100 mg na 7 dni, to jest dobry punkt wyjścia dla np. kobiet które mają umiarkowany doświadczenie z lekami anabolicznymi.

Skutki uboczne

Jeżeli skutki uboczne stają się zbyt dotkliwie należy natychmiast odstawić środek, zaleca się stosowanie preparatu rozpoczynając od małych dawek, stopniowo zwiększając ilość.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml