Trenbolone Enanthate 200mg DNA

1 ampułka 10 ml

210.00

Trenbolone Enanthate 200 mg jest przeznaczony do wstrzykiwań, ma bardzo mocne działanie i właściwości progestagenne.

Jest to steryd o działaniu anabolicznym, a przy tym nie aromatyzuje, główną jego zaleta jest zwiększenie efektywności przyswajalnych składników odżywczych. Środek ten wyrobił dobrą opinię w związku z przyśpieszeniem procesów syntezy białek i retencji otrzymywania azotu.

Okazuje się, że tkanki mięśniowe w 15% składają się z azotu . Zwiększony poziom preparatu wpływa na syntezę białek w organizmie, co jest istotne, ponieważ wiadomo, że jest podstawowym budulcem ludzkich mięśni.

Trenbolone Enanthate wpływa na każdą komórkę w tym organizmie, pozytywnie wpływa na mięśnie, płuca, układ nerwowy. A więc jest zalecany do stosowania, wpływa również na dobre samopoczucie.

Trenbolone Enanthate hamuje wytwarzanie naturalnego testosteronu przez organizm, aby zapobiec skutkom niskiego poziomu tego hormonu trzeba stosować zamiennik – testosteron egzogenny.

Skutki uboczne

Wśród skutków ubocznych wyróżnia się depresję, zaburzenia fizyczne, łysienie, tłusta cera, trądzik, nocne poty, uszkodzenie narządu wątroby i nerek. Oczywiście skutki niepożądane nie pojawiają się u wszystkich użytkowników. Trenbolone Enanthate nie aromatyzuje, czyli nie ma tu ryzyka ginekomastii, która jest zupełnie znikoma. Trenbolone ma silne działanie progestagenne.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml