TrENOL-100 Malay

10 ampułek /1 ml
Availability:

Brak w magazynie


140.00

Trenol-100 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Trenol-100 Malay zalicza się do grona silnych sterydów o działaniu anabolicznym i androgennym. Jest stosowany przez kulturystów oraz osoby uprawiające sporty siłowe w celu uzyskania jakościowej masy mięśniowej. Za produkcję tego preparatu odpowiada znana firma Malay Tiger. Substancją aktywną tego preparatu jest popularny w kulturystyce trenbolon.

Zastosowanie sterydu Trenol-100 Malay w planie treningowym

Systematyczne przyjmowanie preparatu Trenol-100 Malay może prowadzić do szybszego wzrostu masy mięśniowej. Ze względu na ograniczoną retencję wody, gwarantuje twarde mięśnie o dużej gęstości, ale może również zwiększać ryzyko kontuzji. W celu wyeliminowania takiego ryzyka, często stosowany równomiernie z testosteronem.

Jakie efekty może zaoferować preparat Trenol-100 Malay?

Osoby stosujące steryd anaboliczno-androgenny Trenol-100 Malay mogą zauważyć szybszy wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej o dużej twardości. Jednocześnie, zwiększa się siła fizyczna oraz wydolność organizmu. Do uzyskania optymalnych efektów zalecany jest dostoswany plan treningowy oraz wysokobiałkowa i niskokaloryczna dieta. W celu zmniejszenia ryzyka kontuzji, preparat Trenol-100 Malay warto stosować równolegle z testosteronem.

Jak prawidłowo dawkować środek Trenol-100 Malay?

Ze względu na silne działanie tego sterydu, zaleca się przyjmowanie mniejszej dawki rzędu 100-300 mg preparatu w ciągu jednego tygodnia. Zaawansowane osoby mogą stopniowo zwiększać dawkę do 60 mg tygodniowo. Cykl stosowania nie powinien być dłuższy niż 10 tygodni. Do ewentualnych skutków ubocznych zaliczymy: wyższe ryzyko ginekomastii, wahania nastroju, uczucie zmęczenia, trądzik, obniżone libido, a także łysienie typu męskiego.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml