MASTERON-100 Malay

10 ampułek /1 ml

135.00

Masteron-100 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Masteron-100 Malay to steryd anaboliczno-androgenny, w którym substancją czynną jest drostanolon. Ma duży wpływ na gospodarkę lipidową organizmu, dzięki czemu, pozwala w krótkim czasie zredukować niepotrzebną masę tłuszczową. Jest szczególnie ceniony w okresie cięcia, gdy zależy nam na uzyskaniu idealnie zarysowanych, „twardych” mięśni.

Zastosowanie sterydu Masteron-100 Malay w planie treningowym

Masteron-100 Malay to steryd odznaczający się dosyć łagodnym działaniem. Nie stosuje się go w celu uzyskania przyrostu masy mięśniowej, ale dla ograniczenia niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Jest to szczególne cenne w końcowym okresie planu treningowego, gdy chcemy uzyskać wyraźnie zarysowane mięśnie, bez niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.

Efekty stosowania środka Masteron-100 Malay

Preparat Masteron-100 Malay ma duży wpływ na gospodarkę lipidową w organizmie. Dzięki temu, ogranicza wchłanianie się tłuszczów oraz pomaga w szybszej redukcji. Produkt nie powoduje aromatyzacji, dzięki czemu, nie występują skutki uboczne typowe dla innych sterydów androgennych. Drostanolon może mieć także korzystny wpływ na wydolność organizmu.

Prawidłowe dawkowanie produktu Masteron-100 Malay

Środek Masteron-100 Malay jest dostępny w formie zastrzyków. Zaleca się przyjmowanie dawki 300-500mg w ciągu tygodnia, co oznacza, 3 do 5 zastrzyków w tym okresie. Okres trwania półśrodka wynosi 36 godzin. Do możliwych skutków ubocznych zaliczymy wzmożone wypadanie włosów na głowie. Dlatego, nie zaleca się go mężczyznom z problemem łysienia typu męskiego.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml