TESTEX PRO-250 Malay

10 ampułek /1 ml
Availability:

Brak w magazynie


130.00

Testex PRO-250 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowania

Testex PRO-250 Malay to steryd anaboliczno-androgenny stosowany w celu uzyskania szybszego przyrostu masy mięśniowej. Substancją aktywną w tym preparacie jest cypionat testosteronu. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Malay Tiger, dobrze znana w środowisku osób zajmujących się kulturystką oraz sportami siłowymi.

Zastosowanie preparatu Testex PRO-250 Malay w planie treningowym

Substancja czynna zawarta w sterydzie Testex PRO-250 Malay pozwala zwiększyć stężenie testosteronu w organizmie, co jest niezbędne do uzyskania szybszego wzrostu masy mięśniowej. Ten produkt jest adresowany do osób, którym zależy na atrakcyjnej sylwetce. Mniej popularny w przypadku kulturystów, ze względu na duży udział wody w uzyskanej masie mięśniowej.

Efekty działania oferowane przez produkt Testex PRO-250 Malay

Regularne przyjmowanie sterydu anabolicznego Testex PRO-250 Malay pozwala na przyspieszenie procesu budowy masy mięśniowej. Wszystko za sprawą wyższego poziomu testosteronu. Jednocześnie, osoby przyjmujące ten produkt mogą zauważyć wzrost siły fizycznej. Dużym plusem jest dłuższy czas działania substancji aktywnej.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Testex PRO-250 Malay

Ze względu na dłuższy czas półtrwania, iniekcje są zalecane co 5-7 dni. W zupełności wystarczy zatem dawka 250-500 mg w ciągu tygodnia. W przypadku zaawansowanych użytkowników, dawka może być zwiększona do 1000 mg w tygodniu. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy nadmierną retencję wody, trądzik, obniżone libido, a także nadmierne owłosienie ciała i twarzy.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , , ,
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml