T-400 Malay

10 ampułek /1 ml
Availability:

Brak w magazynie


220.00

T-400 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

T-400 Malay to steryd anaboliczno-androgenny, w skład których wchodzą cztery estry testosteronu. To udoskonalona wersja preparatu Sustanon-250. Za jego produkcję odpowiada firma Malay Tiger, która cieszy się dużą popularnością w środowisku kulturystów. Preparat ten jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych zawierających 400mg substancji aktywnych.

Zastosowanie preparatu T-400 Malay w planie treningowym

Preparat T-400 Malay jest stosowany w celu podwyższenia poziomu testosteronu w organizmie. Dzięki temu, możliwe jest uzyskanie szybkiego przyrostu masy mięśniowej oraz zwiększenie siły fizycznej. Produkt jest stosowany przez profesjonalnych kulturystów, jak również osoby, które pragną w krótkim czasie wykształcić atrakcyjną muskulaturę.

Jakie efekty działania zapewni środek T-400 Malay?

Prawidłowe stosowanie T-400 Malay pozwala w krótkim czasie powiększyć dostępną masę mięśniową, zwiększyć wydolność i siłę fizyczną, a także zmniejszyć ryzyko ewentualnych kontuzji podczas treningu. Dużym plusem jest przyspieszona regeneracja mięśni, co pozwala na zachowanie regularnego progresu formy. Najlepsze efekty można uzyskać w połączeniu z optymalnym planem treningowym.

Jak dawkować steryd anaboliczny T-400 Malay?

Preparat jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Jedna dawka zawiera 400mg substancji aktywnej. Na początku zaleca się przyjmowanie dawki 400-800 mg w ciągu jednego tygodnia. Z czasem, dawkę można zwiększyć do 1200mg. W trakcie stosowania środka T-400 Malay mogą pojawić się skutki uboczne, takie jak: nadmierne owłosienie, trądzik młodzieńczy, spadek libido, łysienie.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml