CLENOX Malay

100 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


100.00

Clenox Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Clenox Malay to symatykomimetyk stworzony jako lek na astmę oskrzelową. Działa pobudzająco na współczulny układ nerwowy, gwarantując wzrost wydolności organizmu. Za jego produkcję odpowiada firma Malay Tiger, bardzo popularna w środowisku kulturystów. Środek ten jest również powszechnie wykorzystywany w celu redukcji tkanki tłuszczowej.

Zastosowanie sterydu Clenox Malay w planie treningowym

Środek odznacza się silnym pobudzeniem układu współczulnego. Efektem stymulacji jest zwiększenie pojemności płuc, wyższe ciśnienie krwi, a także wzrost wydolności organizmu. Ponadto, przyjmowanie tego środka powoduje wzrost temperatury ciała, co wpływa na szybsze spalanie kalorii, a co za tym idzie, pozwala na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej.

Jakie efekty działania oferuje środek Clenox Malay?

Ze względu na wszechstronne zastosowanie, środek Clenox Malay jest stosowany przez szerokie grono użytkowników. Jest popularny wśród osób uprawiających sporty wysiłkowe i siłowe, ponieważ pozwala podnieść wydolność organizmu. Jest także zażywany przez kulturystów w fazie cięcia, ponieważ pozwala w krótkim czasie spalić zbędny tłuszcz i podkreślić zarys muskulatury.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Clenox Malay

Zaleca się, aby dawkowanie środka rozpocząć od 20-40mg dziennie. Produkt jest dostępny w formie tabletek. Z czasem można stopniowo podnosić dawkę, ale nie należy przekraczać 100mg dziennie. Stosowanie tego sterydu może powodować skutki uboczne, takie jak: nadpobudliwość, drżenie rąk, nadmiernie pocenie się, bóle głowy oraz podwyższone ciśnienie.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

100 tabletek