Testo-MIX1-250 Malay

10 ampułek /1 ml
Availability:

Brak w magazynie


300.00

Testo-MIX1-250 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Testo-MIX1-250 Malay zalicza się do grona sterydów o działaniu anabolicznym i androgennym. Znajdziemy tu trzy substancje aktywne: fenylopropionian nandrolonu, propionian testosteronu, a także propionian drostanolu. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Malay Tiger, która cieszy się dużym uznaniem w środowisku kulturystów oraz osób uprawiających sporty siłowe.

Zastosowanie sterydu anabolicznego Testo-MIX1-250 Malay

Ze względu na obecność trzech substancji aktywnych, środek Testo-MIX1-250 Malay odznacza się wszechstronnym stosowaniem. Głównie stosowany w celu uzyskania szybszego przyrostu mięśniowego, związanego z wyższym stężeniem testosteronu. Korzystny wpływ na syntezę kolagenu sprawia, że środek może być stosowany po kontuzji, w celu szybszej regeneracji i odbudowy mięśni.

Jakie efekty działania może zaoferować środek Testo-MIX1-250 Malay?

Stosowanie sterydu Testo-MIX1-250 Malay pozwala znacznie przyspieszyć proces budowania masy mięśniowej. Co ważne, produkt pozwala uzyskać jakościowe mięśnie z niskim współczynnikiem tłuszczu. Produkt korzystnie wpływa na produkcję kolagenu, dzięki czemu, poprawia regeneracje mięśni oraz zapobiega występowaniu kontuzji i urazów.

Jak dawkować środek Testo-MIX1-250 Malay?

Osobom początkującym zaleca się przyjmowanie dawki 250-500 mg preparatu tygodniowo. Jest on dostępny w formie zastrzyków domięśniowych z dawką 250 mg substancji aktywnej. Osoby zaawansowane mogą stosować dawkę 500-1000 mg tygodniowo. Do ewentualnych skutków ubocznych zaliczamy: łysienie typu męskiego, podwyższone ciśnienie, spadek libido, trądzik.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml