Xandrolone Malay

100 tabletek

320.00

Xandrolone Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Xandrolone Malay zalicza się do sterydów anaboliczno-androgennych. Pomaga w poprawie definicji mięśni, a także zwiększa siłę fizyczną. Jest nieskuteczny w cyklu nastawionym na wzrost masy mięśniowej. Substancją czynną tego preparatu jest Oxandrolon. Za produkcję tego preparatu odpowiada popularna firma Malay Tiger.

Zastosowanie preparatu Xandrolone Malay w planie treningowym

Środek jest zalecany osobom, które chcą poprawić osiągane wyniki sportowe. Xandrolone Malay wzmacnia mięśnie, ogranicza apetyt, a także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jest bardzo popularny wśród kulturystów, którzy pragną popracować nad definicją mięśni, przy jednoczesnym utrzymaniu aktualnej wagi ciała. Nie powoduje wzrostu masy mięśniowej.

Jakie efekty można uzyskać z pomocą produktu Xandrolone Malay

Stosowanie preparatu Xandrolone Malay może zaoferować wzrost siły mięśni w krótkim czasie. Pozwala na zachowanie stałego progresu w planie treningowym. Jest popularny wśród osób pracujących nad sylwetką, ponieważ poprawia rzeźbę mięśni, a jednocześnie, pomaga zredukować niepotrzebną tkankę tłuszczową.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Xandrolone Malay

Produkt Xandrolone Malay jest dostępny w formie tabletek. W zależności od masy ciała, zalecana dawka tego preparatu wynosi od 30 do 100 mg na dobę. Cykl stosowania nie powinien być dłuższy niż 12 tygodni. Stosowanie wysokich dawek może prowadzić do wystąpienia skutków ubocznych: trądziku, biegunek, wymiotów, wzdęć, a także podwyższonego ciśnienia.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

100 tabletek