TURINOX Malay

100 tabletek

260.00

Turinox Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Turinox Malay to steryd anaboliczny występujących w formie tabletek. Wszechstronne efekty oraz brak konieczności zastrzyków sprawia, że jest on niezwykle popularny, szczególnie wśród początkujących użytkowników. Substancją czynna jest chlorodehydrometylotestosteron odznaczający się silnym działaniem anabolicznym. Za produkcję tego preparatu odpowiada firma Malay Tiger.

Zastosowanie sterydu anabolicznego Turinox Malay

Środek jest stosowany przez kulturystów, a także osoby uprawiające sporty siłowe. Pomaga w uzyskaniu masy mięśniowej, a także poprawia definicje mięśni. Z tego względu, często jest stosowany w celu lepszego wyrzeźbienia mięśni i pozbycia się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. W środowisku kulturystycznym postrzegany za jeden z bezpieczniejszych sterydów.

Jakie efekty działania może zaoferować produkt Turinox Malay?

Systematyczne przyjmowanie preparatu Turinox Malay może przyspieszyć wzrost masy mięśniowej, a także poprawić ich jakość, redukując zbędny tłuszcz oraz zalegająca wodę. Jest zalecany osobom, które dysponują już pewną masą mięśniową i chcą poprawić wygląd muskulatury. Mniej skuteczny w przypadku osób, które dopiero rozpoczynają ten proces. Z tego względu zalecany szczególnie w okresie rzeźbienia i redukcji tkanki tłuszczowej.

Jak dawkować preparat Turinox Malay?

Turinox Malay to steryd dostępny w formie tabletek zawierających 10mg substancji czynnej. Zaleca się przyjmowanie 10-40mg dziennie, w zależności od masy ciała. Dużym plusem jest niskie ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. W przypadku dużych dawek, może pojawić się podwyższone ciśnienie, trądzik młodzieńczy, a także łysienie typu męskiego.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

100 tabletek