RIPPED-250 Malay

10 ampułek /1 ml
Availability:

Brak w magazynie


300.00

Ripped-250 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Ripped-250 Malay to wszechstronny steryd o działaniu anaboliczno-androgennym. Zawiera w sobie trzy substancje czynne: octan trenbolonu, propion drostanolu oraz testosteron propionian. To kompletna mieszanka na uzyskanie intensywnego wzrostu masy mięśniowej. Za produkcję tego preparatu odpowiada popularna firma Malay Tiger.

Jakie zastosowanie posiada środek Ripped-250 Malay?

Produkt zawiera w sobie trzy substancje czynne, które zwiększają stężenie testosteronu we krwi, uwalniają tlenek azotu w mięśniach, a także stymulują prawidłową gospodarkę lipidową. W efekcie, Ripped-250 Malay to steryd bardzo ceniony wśród kulturystów przygotowujących się do zawodów. Ze względu na silne działanie, nie jest zalecany osobom początkującym.

Jakie efekty działania może zaoferować produkt Ripped-250 Malay?

Steryd ten stosuje się w celu uzyskania intensywnego przyrostu masy mięśniowej. Ripped-250 Malay ma duży wpływ na wzrost silnych, zdrowych i dobrze unaczynionych mięśni. Wpływa na wydolność organizmu oraz pozwala zwiększyć siłę fizyczną. Ponadto, pomaga pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, w celu lepszego zarysowania mięśni. To bardzo dobra propozycja, zważając na to, że w sterydzie Ripped-250 Malay znajdziemy aż trzy substancje czynne.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Ripped-250 Malay?

Ripped-250 Malay to steryd dostępny w formie iniekcyjnej. Jedna dawka zawiera w sobie 250mg substancji czynnych. Zaleca się, aby w ciągu tygodnia przyjmować dawkę 250-750mg, co oznacza 1 do 3 zastrzyków w tym okresie. Preparatu nie należy stosować dłużej, niż 8 tygodni. Możliwe efekty uboczne to: wzmożone owłosienie twarzy, nasilone wypadanie włosów na głowie, podwyższone ciśnienie, a także problemy z trądzikiem.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml