DECANOL-200 Malay

10 ampułek /1 ml
Availability:

Brak w magazynie


160.00

Decanol-200 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Decanol-200 Malay to steryd anaboliczno-androgenny stosowany w celu uzyskania większej masy mięśniowej w krótkim czasie. Jest on dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Za produkcję tego sterydu odpowiada popularna firma Malay Tiger, dobrze znana w środowisku kulturystów. Aktywną substancją tego sterydu jest nandrolon.

Zastosowanie sterydu Decanol-200 Malay w cyklu treningowym

Podobnie jak inne środki zawierające nandrolon, Decanol-200 Malay stosuje się w celu uzyskania większej masy mięśniowej w krótkim czasie. Jest stosowany zarówno przez kulturystów, jak również osoby, które pragną uzyskać atrakcyjną muskulaturę. Jest to możliwe za sprawą szybszej syntezy tlenku azotu w mięśniach oraz wyższego stężenia testosteronu.

Efekty stosowania preparatu Decanol-200 Malay

Decanol-200 Malay stosowany w optymalnych dawkach to bardzo wydajny steryd anaboliczno-androgenny, który pozwala zapewnić sobie szybszy przyrost silnej masy mięśniowej. Jednocześnie, poprawia siłę fizyczną, co pozwala na uzyskanie systematycznego progresu formy. Do uzyskania najlepszych efektów potrzebny jest odpowiednio ułożony plan treningowy.

W jaki sposób dawkować produkt Decanol-200 Malay?

Dawkę preparatu należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Warto rozpocząć od minimalnej dawki 200mg na tydzień, co oznacza jeden zastrzyk w tygodniu. Stopniowo można zwiększyć dawkę do trzech zastrzyków tygodniowo. Wadą nandrolonu są skutki uboczne, takie jak: łysienie typu męskiego, trądzik młodzieńczy, nadmierne owłosienie, a także spadek libido.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml