Primabol-100 Malay Tiger

Availability:

Brak w magazynie


290.00

Brak w magazynie

Primabol-100 Malay Tiger – jakie zastosowanie posiada enantan methenolonu?

Primabol-100 to steryd anaboliczny zawierający w swoim składzie enantan methenolonu. Preparat stosuje się w celu zachowania optymalnego poziomu testosteronu potrzebnego w procesie budowania masy mięśniowej. Jest to steryd iniekcyjny produkowany przez firmę Malay Tiger. Cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku kulturystycznym.

Jakim działaniem charakteryzuje się preparat Primabol-100?

Zawarty w preparacie enantan methenolonu pozwala zachować wysoki poziom testosteronu we krwi, a jednocześnie zapobiega nadmiernej aromatyzacji do postaci estrogenów. Jak doskonale wiadomo, wyższy poziom testosteronu to klucz do szybszej budowy masy mięśniowej. Primabol-100 Malay Tiger jest często stosowany w fazie cięcia, ponieważ wspomaga szybsze spalanie tłuszczu. Jest dedykowany kulturystom pracującym nad definicją mięśni.

Efekty stosowania sterydu Primabol-100 Malay Tiger

Osoby stosujące preparat Primabol-100 utrzymują wysoki poziom testosteronu. Jest to potrzebne w wielu procesach stojących za szybszym kształtowaniem się masy mięśniowej. Primabol-100 oferuje umiarkowany wzrost masy, za to wspomaga pracę nad definicją, zwiększając gęstość oraz twardość muskulatury. Jednocześnie, preparat skutecznie wspomaga spalanie niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, co pozwala uwydatnić muskulaturę.

Czy Primabol-100 może powodować skutki uboczne?

Primabol-100 Malay Tiger to stosunkowo lekki steryd, który nie powoduje poważnych skutków ubocznych. Podobnie jak w przypadku innych sterydów anabolicznych, możemy zauważyć następujące działania niepożądane: przetłuszczanie się skóry i trądzik, nadmierne owłosienie na ciele i twarzy, łysienie typu męskiego, nerwowość, zaburzenia snu oraz podwyższone ciśnienie krwi.

Jak prawidłowo dawkować preparat Primabol-100?

Prawidłowe stosowanie preparatu Primabol-100 Malay Tiger może skutecznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. W jednej ampułce znajduje się 100mg substancji czynnej. Produkt stosujemy w formie zastrzyków domięśniowych. Zalecana dawka wynosi od 200 do 400mg tygodniowo. Dłuższy czas półtrwania sprawia, że zastrzyki można robić co drugi lub co trzeci dzień. Cykl nie powinien być krótszy niż 6 tygodni oraz nie dłuższy niż 12 tygodni.

Kategoria: