TRENHEXAL-76 Malay

10 ampułek /1 ml
Availability:

Brak w magazynie


300.00

Trenhexal-76 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Trenhexal-76 Malay to niezwykle popularny steryd anaboliczno-androgenny, służący do szybszego budowania masy mięśniowej. Substancją aktywną tego preparatu jest trenbolon. Biorąc pod uwagę wszechstronne i jakościowe efekty, jest to jedna z lepszych propozycji dla osób pracujących nad muskulaturą. Za produkcję tego preparatu odpowiada firma Malay Tiger.

Zastosowanie sterydu anabolicznego Trenhexal-76 Malay

Produkt Trenhexal-76 Malay jest często stosowany przez kulturystów pracujących nad jakościową masą mięśniową z niskim udziałem tłuszczu. Odznacza się bardzo silnym działaniem, przez co jest zalecany zaawansowanym użytkownikom. Po za szybszym wzrostem masy mięśniowej, preparat może wzmocnić siłę fizyczną, co przenosi się na lepsze rezultaty planu treningowego.

Jakie efekty działania może zaoferować środek Trenhexal-76 Malay

Trenbolon zawarty w preparacie Trenhexal-76 Malay odznacza się silnym działaniem anabolicznym. Przyspiesza budowę beztłuszczowej masy mięśniowej o dużej twardości, a jednocześnie, znacznie zwiększa siłę fizyczną. Ze względu na niską aromatyzację tego środka, zachodzi wyższe ryzyko wystąpienia kontuzji. Można jednak zapobiec temu problemowi, stosując równolegle steryd anaboliczny zwiększający stężenie testosteronu.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Trenhexal-76 Malay

Trenhexal-76 Malay zalicza się do grona bardzo silnych sterydów. Jego dawkowanie warto zatem skonsultować z doświadczoną osobą. Początkowo zaleca się przyjmowanie 300mg tygodniowo. Osoby zaawansowane mogą stopniowo zwiększać dawkę do granicy 1000mg tygodniowo. Mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak: wyższe ryzyko ginekomastii, nadmierne obciążenie wątroby, trądzik, zmienność nastrojów. W związku z tym, zalecany osobom doświadczonym.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml