STANOX-10 Malay

100 tabletek

130.00

Stanox-10 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Stanox-10 Malay to steryd anaboliczno-androgenny, w którym znajduje się stanozol. Substancja ta jest bardzo popularna w zestawieniu z innymi sterydami, ponieważ pozwala zwiększyć ich wydajność. Przyjmowanie tego środka może również pomóc w redukcji niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Za produkcję tego sterydu odpowiada renomowana firma Malay Tiger.

Zastosowanie sterydu Stanox-10 Malay w planie treningowym

Stanazol zawarty w produkcie Stanox-10 Malay może poprawiać anaboliczne działanie niektórych sterydów odpowiedzialnych za wyższe stężenie testosteronu. W związku z tym, jest często stosowany przez kulturystów w cyklu z innymi sterydami anaboliczno-androgennymi. Odpowiednia mieszanka pozwala w ten sposób przyspieszyć wzrost masy mięśniowej.

Jakie efekty działania może zaoferować produkt Stanox-10 Malay?

Systematyczne przyjmowanie preparatu Stanox-10 Malay w połączeniu z innymi sterydami pozwala skutecznie zwiększyć stężenie testosteronu, co wpływa na szybsze tempo przyrostu masy mięśniowej. Ponadto, ten produkt może wspomóc redukcję tkanki tłuszczowej. W łączeniu z innymi sterydami wymaga wprawy, przez co jest zalecany osobom dysponującym większym doświadczeniem.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Stanox-10 Malay

Stanox-10 Malay to steryd, który rzadko kiedy jest stosowany jako samodzielny środek. Częściej występuje w mieszankach z innymi sterydami anaboliczno-androgennymi. Zaleca się przyjmowanie dawki 30-100mg w ciągu dnia. Preparat dostępny w formie tabletek z dawką 10mg każda. Do skutków ubocznych zaliczymy przede wszystkim podwyższone ciśnienie krwi. Inne działania niepożądane zależą od sposobu podawania innych sterydów.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

100 tabletek