METAXON-10 Malay

100 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


120.00

Metaxon-10 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Metaxon-10 Malay należy do grupy sterydów anaboliczno-androgennych. Substancją czynną w tym produkcje jest metandrostenolon, powodujący szybszy przyrost masy mięśniowej. Bardzo często jest wykorzystywany w początkowych etapie planu treningowego, ponieważ pozwala uzyskać dobre efekty w krótkim czasie. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Malay Tiger.

Zastosowanie sterydu Metaxon-10 Malay w planie treningowym

Systematyczne przejmowanie sterydu Metaxon-10 Malay ma na celu uzyskanie szybkiego przyrostu masy mięśniowej. Jest szczególnie skuteczny w przypadku osób początkujących, które dopiero rozpoczynają pracę nad swoją sylwetką. W przypadku doświadczonych kulturystów jest stosowany rzadziej, ze względu na krótki okres półtrwania.

Jakie efekty stosowania może zaoferować produkt Metaxon-10 Malay?

Zadaniem Metaxon-10 Malay jest podniesienie poziomu testosteronu w organizmie mężczyzny. Ze względu na krótki okres półtrwania, często jest stosowany bezpośrednio przed treningiem. Wyzwala intensywną produkcję testosteronu i syntezę tlenku azotu w mięśniach, co przyspiesza efekty pracy na siłowni. W krótkim czasie może zaoferować wysoki wzrost masy mięśniowej.

Jak prawidłowo dawkować środek Metaxon-10 Malay?

W przypadku początkujących osób, zaleca się przyjmowanie dawki 20-50 mg w ciągu dnia. Środek Metaxon-10 Malay jest dostępny w formie tabletek. Ze względu na wysoki wskaźnik aromatyzacji, przyjmowanie tego sterydu może powodować następujące skutki uboczne: łysienie typu męskiego, młodzieńczy trądzik, spadek libido, a także nadmierne owłosienie.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

100 tabletek