BOLDENONE-200 Malay

10 ampułek /1 ml
Availability:

Brak w magazynie


150.00

Boldenone 200 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Boldenone 200 to popularny steryd anaboliczny stosowany w celu uzyskania jakościowej masy mięśniowej. Za jego produkcję odpowiada renomowana marka Malay Tiger, niezwykle ceniona w środowisku kulturystycznym. Aktywną substancją tego preparatu jest Boldenon, odpowiedzialny za szybszy wzrost masy mięśniowej oraz poprawę siły fizycznej.

Zastosowanie sterydu Boldenone 200 Malay w planie treningowym

Boldenone 200 Malay to steryd anaboliczno-androgenny stosowany w celu uzyskania przyrostu „twardej” masy mięśniowej. Preparat nie oferuje szybkiego przyrostu masy mięśniowej, za to pozwala uzyskiwać stopniowe efekty w budowie jakościowej muskulatury, bez problemu retencji wody. Środek jest również ceniony ze względu na niską aromatyzację, co ogranicza skutki uboczne.

Jakie efekty stosowania przynosi środek Boldenone 200 Malay?

Systematyczne stosowanie sterydu anabolicznego Boldenone 200 Malay gwarantuje stopniowy wzrost masy mięśniowej. Jednocześnie, ogranicza ilość wody w mięśniach, co sprawia, że uzyskana muskulatura jest silniejsza i wyraźniej zarysowana. Stosowanie tego anaboliku może również prowadzić do wzmocnienia siły fizycznej, co przenosi się na wyższy progres formy.

W jaki sposób dawkować preparat Boldenone 200 Malay?

Preparat jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. W zależności od indywidualnych potrzeb, zaleca się przyjmowanie dawki 400-800mg na tydzień, co oznacza zastrzyk co 3-4 dni. Najlepsze efekty uzyskuje się przy dłuższym stosowaniu przez co najmniej 10 tygodni. Ze względu na niską aromatyzację, skutki uboczne nie są tak uporczywe, jak w przypadku innych anabolików. Może się jednak pojawić problem niskiego libido, łysienia typu męskiego oraz trądziku młodzieńczego.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml