SUSTABOL 250 Testosterone Propinate  Alchemia

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


170.00

Sustabol 250 to środek, który stworzony został w celu osiągnięcia bardziej efektywnego testosteronu do zastosowania w zastępczej terapii hormonalnej.

Jest mieszanką testosteronu w formie krótkołańcuchowych estrów, które mają na celu rozciągnięcie w czasie działania sterydów i podniesienie jakości osiąganych efektów. Można powiedzieć, że jest to mieszanina czterech różnych estrów testosteronu, które mają różne okres półtrwania, należy wymienić testosteron fenylopropionian 60 mg, testosteron Isocaproate 60 mg, testosteron decanoate 100 mg, testosteron propionate 30 mg.
Okres półtrwania tego środka wynosi około 21 dni.

Dawkowanie
Dawkowanie odbywa się zazwyczaj w przedziale od 250 do 1000 mg tygodniowo. Zazwyczaj iniekcje wykonuje się w odstępach tygodniowych. Należy przestrzegać wyznaczonych dawek i nie przekraczać ich, ponieważ może to spowodować nasilenie się efektów ubocznych.
Jeżeli chcemy osiągnąć lepsze efekty można połączyć preparat z innymi sterydami anabolicznymi, można np. zestawić go z metanabolem, czy anadrolem.
Optymalny czas stosowania preparatu wynosi od 4 do 12 tygodni.

Efekty stosowania środka
Wśród efektów stosowania Sustabolu wyróżnia się szybki przyrost masy mięśni oraz siły. Uzyskuje się dobrą jakoś mięśni, dzięki małej retencji wody. Wiele osób ceni go przez wysoką skuteczność stosowania przy niewielkich efektach ubocznych.
Preparat posiada stosunkowo niską toksyczność, rezultaty są bardzo szybko widoczne, bo już po trzech dniach stosowania.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych należy wymienić: skutki androgenne np. oleista skóra, nadmierne owłosienie ciała, łysienie typu męskiego, trądzik.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml