Susten-250 (Testosterone Mix)

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

160.00

Susten 250 to steryd anaboliczno-androgenne, występuje on w kilku formach, jednocześnie mamy produkt typu testosteron mix.

W składzie Susten 250 występują 4 różne estry testosteronu.
Występuje więc w mieszanie jednej substancji pod różnymi postaciami, używa się go najczęściej podczas cyklu w masowych założeniach mających powiększyć bazową masę mięśniową. Efekty redukcyjne są trudniejsze do osiągnięcia .

Susten 250 tak jak w przypadku testosteronu, występuje zjawisko aromatyzacji, nie da się więc wykluczyć retencji wody, jest to bowiem silnie działający anabolicznie i androgennie środek, zapewnia on pokaźny przyrost masy mięśniowej, sięgają po niego najczęściej osoby z dużym doświadczeniem, dla początkujących jednak nie jest polecany. Susten 250 jest długo aktywny.

Dawkowanie
Długa obecność tej substancji w organizmie jest sporą zaletą, nie wymaga częstych iniekcji, które są jednak konieczne w przypadku estrów testosteronu o krótkim działaniu. Susten 250 można aplikować w odstępach co 5,10 dni zaleca się początkowo 250-500 mg co 10 dni doświadczenie kulturyści zazwyczaj zwiększają dawkę do 500 mg i przejmująco 5 7 dni.

Oczekiwane rezultaty osiągane około 12 po 12 tygodniach po ich upływie muskulatura osiąga dobre efekty są one obfite bez problemu możemy sustanon 250 zażywać z innymi środkami anabolicznymi.

Skutki
Stosując Susten 250 możemy spodziewać się skutków ubocznych związanych z testosteronem, niestety grozi to ginekomastią, gromadzeniem się wody w organizmie, tłustą cerą, wypadaniem włosów, intensywnym porostem włosów na ciele.

Można również zastosować odpowiednie środki, by zapobiegać skutkom ubocznym. Susten 250 posiada zdolność do blokowania własnej produkcji testosteronu przez organizm, zmusza to do przeprowadzenia odbloku PCT po odstawieniu sterydów.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek