Tri-Trenabol 150

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


200.00

Tri-Trenbolon to środek, który dobrze spisuje się w materii poprawy ogólnych wyników osiągnięć sportowych. Ma on silne działanie anaboliczne, jest podawany domięśniowo. Środek ten poprawia definicję mięśni, zwiększa się ich rozmiar oraz spięcie. Przyśpiesza produkcję czerwonych krwinek oraz działa regenerująco.

Tri-Trenbolon składa się z trzech estrów. Są to: Trenabolon octanu 50 mgs, trenbolonu heksahydrobenzylcarbonate 50 mgs i trenbolonu Ethanatu 50 mgs.
Istotne jest to, że octan odpowiada za przyswojenie trenabolonu w organizmie i szybkie podniesienie stężenia jego stężenia w osoczu krwi, natomiast pozostałe estry wpływają na utrwalenie go w organizmie i przedłużenie trwania.
Preparat ten wpływa na uzyskanie dobrej jakości masy mięśniowej oraz zwiększenia swojej wytrzymałości.
Dawkowanie
Trenbolon jest środkiem toksycznym, zaleca się stosowanie go do 8 tygodni, często łączony jest z testosteronem lub decanabolem, by poprawić efektywność działania.
Zazwyczaj miniamalna dawka to 3-5 mg.
Niektórzy sportowcy stosują 1- 2 ampułki dziennie. Zazwyczaj stosują dawkę 228 mg na tydzień. Dobre efekty uzyskuje się  stosując np. 76 mg co 2-3 dni.

Skutki uboczne
Ze względu na dużą toksyczność Tri-Trenbolonu nie wolno stosować długo, tylko do 8 tygodni, niestety Tri-Tenbolon szczególnie działa niekorzystnie na nerki i wątrobę.

Wśród niepożądanych skutków wyróżnia się: trądzik, wypadanie włosów, agresywność, niższy głos, owłosienie na twarzy i nogach, podniesione libido, okazuje się, że problemy z włosami mogą mieć nieodwracalne skutki.
W przypadku zażywania Trenbolonu trzeba spożywać bardzo duże ilości wody, co wpływa na płukanie nerek.

SKU: tri-treabol150 Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml