Trenbolone Acetate TRENABOL 100 Alchemia

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


200.00

Trenbolon to steryd anaboliczny, który stosowany jest w celu zwiększenia masy mięśniowej, a także definicji mięśni. Jest coś środek o silnym działaniu anabolicznym podawany w formie iniekcji. Produkt ten jest idealny dla osób chcących szybko zbudować masę w początkowej fazie trwania cyklu.
Uważa się go za bardzo wszechstronny steryd dostępny na rynku.

Trenbolon uważany jest za silny, a nawet najsilniejszy ze sterydów anabolicznych, hamuje metabolizm, powstrzymuje aromatyzującę wiązania do androgenów i wpływa na szybsze budowanie masy. W jego skład został został wprowadzony estr octowy, okres półtrwania hormonów zostaje w ten sposób wydłużony do 2 dni.

Dawkowanie
Zazwyczaj stosuje się go od 50 do 100 mg co drugi dzień w celu zbudowania masy mięśniowej, w fazie cięcia stosuje się nieco większe dawki jednakże przekroczenie 200 mg dziennie może zwiększyć ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Skutki uboczne
Skutki uboczne to skutki androgenne, czyli trądzik, przyspieszone wypadanie włosów, wzrost owłosienia na ciele, problemy z testosteronem, hepatotoksyczność, negatywne skutki w zakresie zachowania- przede wszystkim agresja, istnieje też ryzyko ginekomastii, bolesność ze strony układu sercowo-naczyniowego.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml