PROPIOBOL 100 Testosterone Propinate Alchemia

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


110.00

Propiobol 100 to steryd anaboliczno-androgenny, którego główną substancją czynną jest propioniat testosteronu. Substancja ta jest jedną z najstarszych syntetycznych postaci testosteronu.
W porównaniu z innymi formami testosteronu, różni się jedynie czasem aktywnego półtrwania, w jego przypadku wynosi on od 2 do 3 dni.

Preparat ten wymaga częstych iniekcji, aby utrzymać stabilny poziom testosteronu.
Dzięki niemu uzyskujemy znaczny przyrost masy mięśniowej, a także siły w krótkim czasie, efekty więc działania środka są bardzo szybkie. Testosteron propionate jest hormonem anabolicznym i wysoce androgennym. Dzięki niemu zyskujemy więc znaczny przyrost masy mięśniowej, obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej, poprawienie samopoczucia, a to  kolei pozwala uzyskać bardzo dobre wyniki w sporcie. Dzięki testosteronowi zwiększa się retencja azotu, zwiększając tym samym syntezę białek w mięśniach.

Dawkowanie Propiobolu 100
Zaleca się przyjmowanie raz na 2 dni 70 do 75 mg dla osób początkujących,75 do 100 mg dla osób średnio zaawansowanych, 200 mg dla osób zaawansowanych.
Czas kuracji trwa od 6 do 8 tygodni. Nie powinno przekraczać się tego okresu.

Zalety preparatu
Wśród wielu zalet wymienia się: bardzo szybki przyrost masy mięśniowej, siły, możliwość stosowania przez kobiety poprawa odporności efekty które są dostrzegane jest po kilku dniach kuracji.

Skutki uboczne Propiobolu 100
Skutki uboczne: pojawienie się niewielkiej retencji wody, cera trądzikowa, łysienie, podwyższony cholesterol, ciśnienie krwi, ginekomastia, wzrost poziomu agresji, gromadzenie tkanki tłuszczowej.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml