STANABOL Stanazolol 50 inj Alchemia

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


135.00

Stanabol 50 jest to preparat proponowany w zastrzykach, ma silne działanie anaboliczne, a także słabe działanie androgenne. Dzięki czemu uzyskujemy imponujące efekty przy rzadkim występowaniu skutków ubocznych.
Efekty działania
Stanabol daje duże efekty w krótkim czasie, przy zastosowaniu niewielkiej dawki, w przypadku stosowania większych dawek nie osiągniemy wcale lepszych efektów, a wręcz skutki uboczne się nasilą.

Preparatem proponowany jest zastrzykach, można również stosować środek w tabletkach, jednakże zastrzyki działają szybko i efektownie i czterokrotnie dłużej pozostają aktywne w organizmie. Środek ten nie aromatyzuje,a więc ograniczona jest ilość skutków ubocznych, nie pojawia się dzięki temu ginekomastia, czy też wysoka retencja wody. Dzięki temu środkowi uzyskujemy lepszą masę mięśniową, mięśnie są bardziej zwarte. Poprawia się również wydajność treningowa.
Dawkowanie
Czas aktywnego działania preparatu to 48 godzin, możliwe jest więc dawkowanie co 2 – 3 dni, okres stosowania preparatu to od 4 do 6 tygodni.
Jednorazowa dawka wynosi 50 mg.
Widoczne efekty po stosowaniu preparatu ujawniają się już po 10 dniach od zastosowania pierwszej dawki.

Wśród pożądanych efektów wyróżnia się: bardzo szybki przyrost siły, mięśni, dobra jakość struktury mięśni, w tym przypadku można stosować preparat z niskokaloryczna dietą.
Zazwyczaj nie występują tutaj skutki uboczne wynikające z aromatyzacji do estrogenów, następuje niskie blokowanie układu HPTA i brak konieczności stosowania kuracji odblokowującej.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych przyjmowania Stanabolu należy wymienić łysienie, niski głos, nadciśnienie, skurcze mięśni, bóle głowy, zaburzenia w poziomie cholesterolu. Środek ten wykazuje negatywny wpływ na wątrobę, dlatego też należy stosować go ze środkami ochronnymi.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml