CYPIOBOL 200 Testoteron Cypionate Alchemia

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


135.00

Cypiobol jest to steryd iniekcyjny, posiada właściwości anaboliczno-androgenne.

Czas aktywnego półtrwania w organizmie wynosi od 15 do 16 dni. Stosowanie tego preparatu wiąże się z wyraźnym przyrostem masy mięśniowej, a także siły w dość krótkim czasie. Zazwyczaj stosowany jest przez doświadczonych sportowców, popularny ze względu na swe właściwości, a także ogromne efekty, które można osiągnąć w krótkim czasie.

Podawany jest w formie domięśniowej, pozwala uzyskać szybko zadowalające efekty pod warunkiem regularnego stosowania, nie mogą go stosować osoby, które cierpią na choroby serca, mają nowotwór prostaty, nerek, czy też wątroby.

Dawkowanie
Preparat powinno zażywać się raz lub dwa razy w tygodniu, zazwyczaj średnie dawki wynoszą od 250 mg do 1000 mg na tydzień, nie należy przekraczać tych dawek. W wyniku przedawkowania może dojść do nasilenia się objawów i skutków ubocznych. Podawany jest w postaci iniekcji domięśniowych, dzięki czemu uzyskuje się zadawalające efekty, jeśli środek jest regularnie stosowany. Nie wolno stosować Cypiobolu osobom chorującym na choroby serca, czy nowotwory nerek, wątroby, prostaty.

Skutki uboczne
Do skutków ubocznych należą: trądzik, przetłuszczająca się skóra, łysienie, zbyt duże owłosienie na niektórych partiach ciała, blokowanie naturalnej produkcji testosteronu.

Skutkami ubocznymi się również uszkodzenia wątroby, nadmiar na libido i oligospermia, a także hiperkalcemia.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml