Tri-Med 180mg (tri tren)

1 ampułka 10 ml

260.00

Tri-Med to środek, który posiada trzy odmiany Trenbolonu, dzięki czemu uzyskuje się długie działanie preparatu i jego skuteczność.
W ten sposób uzyskujemy wieloskładnikowy preparat do iniekcji.
W skład wchodzą trzy odmiany trenbolonu: Enanthate, Acetate i Hexahydrobenzylcarbonate.

Składniki te są tak połączone, by występowały jak najmniejsze skutki uboczne, należy jednak pamiętać, że stosując ten preparat trzeba pilnować odpowiednich dawek, a także długości cyklu.

Trenbolon to hormon, który jak to uważa się sprawdza się dobrze w cyklach cięcia, oczywiście zdolności tlenu do spalania tłuszczu i silne właściwości metaboliczne są dobrze znane.

Tri Med pozwala na uzyskanie wydajności, siły, a także dobrej muskulatury, dobrze zbudowana sylwetka to podstawa w takiej kuracji.

Dawkowanie
Przeciętna dawka znajduje się w przedziale od 50 do 100 mG z aplikacją co drugi dzień, przekraczając 200 mg dziennie trzeba mieć na uwadze, że mogą wystąpić skutki uboczne.

Skutki uboczne
Stosując trimet należy przestrzegać zalecanych dawek, by uniknąć wzmożonych skutków ubocznych, należy jednak podkreślić, że jest to steryd, który nie ulega aromatyzacji, czyli nie powoduje przemiany testosteronu w estrogen. Niestety może wystąpić ginekomastia u osób, które są podatne na działanie tego typu preparatów.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml