Deca-Med 300mg

1 ampułka 10 ml

190.00

Deca-med 300 mg to preparat, który posiada substancję aktywną w postaci Nandrolone Decanoate. Preparat polecany do wstrzykiwań, posiada stężenie 300 mg. Nandrolone Decanoate utrzymuje się długo w organizmie, od tygodnia do dwóch. Stosowany jest właśnie w długich cyklach, wykorzystywany jest przez początkujących sportowców, jak również doświadczonych zawodników, zazwyczaj ci drudzy łączą go z innymi środkami.

Nandrolon posiada właściwości anaboliczne, wspomaga proces budowy masy mięśniowej, a także muskulatury. Deca-Med ma wiele zalet, pozwala na przyswajanie protein, węglowodanów i innych substancji niezbędnych do wzrostu masy mięśniowej.

Nandrolon zwiększa bilans azotowy, a to się przekłada na lepszy transport tlenu do komórek mięśni. Osoby ćwiczące odczuwają zazwyczaj tak zwany efekt okna anabolicznego.

Deca-Med ma dobry wpływ między na zmniejszenie wydzielanie kortyzolu, hormonu stresu, a kortyzol uczestniczy w procesach katabolicznych komórek mięśniowych. Można więc powiedzieć, że Deca – Med ma właściwości antykataboliczne.

Dawkowanie
Zazwyczaj dla osób początkujących i średnio zaawansowanych porcje Deka – Med wahają się od 200 do 400 mg tygodniowo, zazwyczaj cykl kuracyjne trwa od 8 do 12 tygodni.

Zestawia się go na przykład z testosteronem i nie powinien on wyazywać działań niepożądanych w organizmie. Aby obniżyć ryzyko skutków ubocznych warto wzbogacić kurację np. o Clomid.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych można wyróżnić bóle i zawroty głowy, utratę sprawności seksualnej, może powodować również zatrzymanie wody w organizmie.

 

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml