Phenyl-Med 150mg

1 ampułka 10 ml

170.00

Phenyl Med stanowi krótką formę deki, posiada ester Nandrolonu i cechuje go wysoki poziom anaboliczny, a zarazem niski indeks androgenny. Wiele osób ma do niego zaufanie.

Uważany jest za bardzo bezpieczny, popularny środek iniekcyjny, który stosuje się do przyrostu siły i dobrej jakości muskulatury. Daje on efekty bardzo suchego mięśnia, ten preparat jest krótko estrowy, stopień amortyzacji jest niewielki, to samo można powiedzieć oretencji wody w organizmie.

Dawkowanie

Zazwyczaj stosuje się iniekcje domięśniowe od 50 do 150 mg preparatu co 1 do 3 dni, oczywiście na częstotliwość iniekcji wpływają indywidualne predyspozycje organizmu, osoby z dużym z doświadczeniem, z kilkuletnim stażem, wagą ponad 100 kg stosuję inną porcję środka, niż osoby na początku kuracji sterydowej.
Zazwyczaj kuracja waha się od 4 do 8 tygodni, zwykle wynosi 6 tygodni.
Najczęściej podaje się 250-300 ml na tydzień

Skutki uboczne

Wśród skutków ubocznych wyróżnia się możliwość występowania ginekomastii, odkładania tkanki tłuszczowej, przy dużych dawkach Nandrolonu może występować aromatyzacja. Niepożądane efekty Nandrolonu jako składnika Phenyl-Med to obniżanie poziom dobrego cholesterolu, podwyższanie cholesterolu złego. Związane są z tym choroby układu sercowo-naczyniowego.

Phenyl-med 150 jest popularnym środkiem dostępnym na rynku, znana jako popularna deka.

 

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml