Halo-Med 120tab

1 opakowanie - 120 tabletek

350.00

Halo Med to preparat doustny o silnym działaniu anaboliczno-androgennym, jest on pochodną testosteronu, jako strukturalnie zmieniająca się wersja metylo testosteronu. Oznacza to, że zabiera hormon testosteronu, który ma umieszczoną grupę metylową w pozycji 17 węgla.

Uzyskuje się duże efekty działania. Przede wszystkim aktywność androgenna daje błyskotliwe efekty jeśli chodzi o krwinki czerwone, zwiększa ilość hematokrytu i hemoglobiny.

Preparat ten zwiększa poziom energii,powoduje wzrost siły, dzięki temu mamy efekty w dziedzinie redukcji tkanki tłuszczowej, wszystko za sprawą regulacji przebiegu utleniania się kwasów tłuszczowych w wątrobie.

Halo Med to wszechstronny anaboliczny steryd.

Skutki uboczne

Wśród skutków ubocznych wyróżnia się przede wszystkim agresję, chociaż nie u wszystkich takie efekty uboczne występują. Poziom agresji może być większy, jednakże można nim odpowiednio pokierować i wyżyć się podczas treningów.

Skutki uboczne Halo Med są uzależnione również od organizmu.

Preparatem może okazać się bardziej przyjazny niż inne anaboliki, jednakże należy zachować zawsze ostrożność i pamiętaj, że skutki uboczne mogą występować.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie – 120 tabletek