Provi-Med 60tab (25mg)

1 opakowanie 60 tabletek

170.00

Provi-Med ma androgenne działanie, a tutaj głównie odpowiada za działanie substancja aktywna Masterolone. Stosowany jest między innymi w leczeniu impotencji, przy niedoborach androgenów. Preparat nie pobudza organizm do wytwarzania testosteronu, a tylko zastępuje brakujące androgeny.

Jest traktowany jako łagodny steryd, może sporo działać w temacie z testosteronem.

Provi- Med wchodzi w reakcję z SHBG, białkiem wiążącym hormony płciowe. Większość wolnego testosteronu sprzyja syntezy białek, a to wiąże się z lepszą kondycją mięśni, a także z dużym ich przyrostem.

Dawkowanie
Zazwyczaj preparat ten dawkuje się od 25 do 150 mg, wszystko zależy od zaawansowania użytkownika, a także od celu jakim sprzyja dana kuracja.

Provi-Med obniża ilość wytworzonego estrogenu, dlatego też efekt retencji wody w organizmie ma łagodniejsza postać, uzyskuje się mięśnie twarde i suche dobrej jakości. Kulturyści wykorzystują ten preparat, chętnie w fazie cięcia, by chronić się przed ginekomastią.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się: trądzik, nadmierne owłosienie ciała, wzmożoną erekcję, przetłuszczającą się cerę. Preparat ten nie wywiera przy dłuższym stosowaniu znacznego wpływu na wątrobę.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 opakowanie 60 tabletek