Testo-Med 400mg

1 ampułka 10 ml

180.00

Testo-Med jest bardzo popularną substancją sterydową, powstał z połączenia trzech substancji testosteronu w różnych proporcjach: test. Prop. w dawce 25 mg / ml, test. Cyp. 187 mg / ml oraz test. Enanth. w dawce 188 mg / ml.

Kulturyści sięgają po niego w celu zbudowania masy mięśniowej, a także poprawieniu swojej wydajności siły.
Jest to preparat przeznaczony do iniekcji.
Osoby, które korzystają z Testo- Med 400 mg preparatu powinna liczyć na spore efekty.
Synteza poprawia syntezę białek w ciele, można uzyskać masę mięśniową w krótkim czasie, stopień odzysku wydajności organizuje jest znacznie lepszy ze względu na dotlenioną krew. Substancja ta podnosi liczbę czerwonych krwinek w organizmie, dzięki czemu możemy wykonać więcej ćwiczeń treningowych, które są efektywniejsze. Dzięki temu preparatowi uzyskujemy więcej energii i siły.

Skutki uboczne
Niestety testosteron podlega aromatyzacji, niesie ze sobą takie ryzyko jak trądzik, retencja wody, ginekomastia, wahania nastrojów, trądzik, zaburzenia przy cyklu miesiączkowym, zanik procesu owulacji. Testosteron 400 może też ujemnie wpływać na poziom stężonego cholesterolu. W tym przypadku warto stosować odpowiednią dietę i zdrowy styl życia.

Testosteron działa ochronnie na, więzadła i ścięgna w dawce do od 200 do 300 mg tygodniowo, niestety w wyższych dawkach nie przynosi takiego efektu tylko szkodzi.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml