Oxa-Med 120tab (10mg)

1 opakowanie - 120 tabletek

360.00

Oxa Med to znany sterydy anaboliczno-androgenny.

Występuje w postaci tabletek, posiada wysoki wskaźnik bezpieczeństwa dla użytkowniczek, określany jest jako steryd dla kobiet, stosują go również mężczyźni. Wykazuje się, że preparat jest aktywny w organizmie od 8 do 12 godzin.
Substancją czynną jest oksandrolon, który ma łagodne właściwości androgenne.

Skutki uboczne

Stosując ten preparat występują różnego typu skutki uboczne, między innymi efekt wirylizacji, również stosując dawki rzędu 10 do 15 mg rzadko wywołują objawy maskulinizacji, czyli na przykład obniżenie się głosu, pojawienia owłosienia ciała, drugorzędne cechy męskie.

Wśród skutków ubocznych wyróżnia się nudności, nadmierne ciśnienie, przerost tkanek w obrębie gruczołu piersiowego, mogą występować również skutki uboczne w czasie posiłku, niektóre działanie Oxa Med może powodować biegunkę. Należy podkreślić, że jest to środek, który promuje znaczny przyrost siły, uzyskuje się znaczną wydolność i wytrzymałość, procesy zachodzą bez gromadzenie się wody w mięśniach i stawach.

Czasem też włącza się do kuracji Oxa Med Clenbuterol. Środek ten nie aromatyzuje, jest to bardzo duży plus, bo niestety większość sterydów powoduje właśnie takie skutki uboczne związane z większymi konsekwencjami. Mięśnie i figura przy Oxa Med wyglądają korzystnie, uzyskujemy dobrą definicję mięśni, co jest zwłaszcza ważne przed zawodami.

 

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 opakowanie – 120 tabletek