Trena-Med A 100mg

1 ampułka 10 ml

235.00

Trena Med jest to preparat iniekcyjny, główną substancją czynną jest trenbolonu acetate, który znany jest jako bardzo silny steryd anaboliczny.
Zawodnicy sięgają po niego, aby zwiększyć swoją masę mięśniową, a także poprawić jakość tych mięśni. Uzyskuje się dzięki niemu suchą muskulaturę.
Analizując budowę chemiczną można zauważyć, że Trenbolone wykazuje podobieństwo do Nandrolonu, jedyna różnica w strukturze, to to, że Trenbolone ma dodatkowe wiązania węglowe na pozycji 9  i11.

Dawkowanie
Minimalna dawka dobowa Trenbolonu wynosi 3 do 5 mg, zalecane jest stosowanie takiego dawkowania w fazie cięcia, należy ograniczyć dawkowane środki aromatyzujące typu Metanabol. Często też łączy się Trenbolon z Winstrolem.

Trenbolon może obniżać poziom hormonu tarczycy, podnosić poziom prolaktyny, dlatego też w fazie jakościowej warto włączyć do kuracji T3.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się: krwotoki z nosa, bóle głowy, przerost prostaty, blokowanie układu hormonalnego, wysuszenie stawów, więzadeł, silna supresja.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml