Oxy-Med 120tab (50mg)

1 opakowanie - 120 tabletek

370.00

Oxy Med to doustny steryd, stosowany był kiedyś do zwiększanie ilości czerwonych krwinek. Dziś chętnie sięgają po niego kulturyści i sportowcy. Dzięki temu preparatowi uzyskuje się szybkie efekty w rozbudowanej masie mięśniowej, niestety wiąże się to też również z gromadzeniem wody w organizmie.

Trzeba pamiętać, że masa mięśniowa uzyskana tym sposobem nie jest najlepszej próby, ponieważ część tej masy mięśniowej to woda, ale stosując ten środek z innymi preparatami można ograniczyć ten efekt. Oxy Med zwiększa ilość tlenu w komórkach, poprawia kondycję mięśni, są one bardziej wytrzymałe, wpływa on również na dużą produkcję czerwonych krwinek.

Bardzo często kulturyści sięgają po Oxy Med na tydzień przed zawodami, otrzymujemy dzięki niemu odpowiednią wagę, bez utraty siły, nawet przy niskokalorycznej diecie. Dawkowanie
poniżej 150 mg są efektowne, jednakże powyżej tej granicy nie są zalecane, mogą pojawić się różne skutki uboczne.

Dawkowanie

Zazwyczaj użytkownicy biorą jedną tabletkę dziennie, jest to standard.
Przeciętne dawki nie powinny być stosowane nie dłużej niż od 4 do 6 tygodni.

Skutki uboczne

Skutki uboczne to: wymioty, biegunka, ból brzucha, utrata apetytu, osoby w bardzo młodym wieku mogą mieć silniejsze skutki uboczne, trzeba mieć to na uwadze. Preparat nie jest również polecany dla kobiet. Przyjmowanie tego sterydu powinno być naprawdę rozważne, ponieważ nieodpowiednie i nierozsądne przyjmowanie może prowadzić do rozregulowanych gospodarki hormonalnej.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 opakowanie – 120 tabletek