Trena-Med E 200mg

1 ampułka 10 ml

250.00

Jest to preparat posiadający postać hormonu na bazie estrów, jest silny i przez to bardzo popularny. Jego działanie jest identyczny jak innych form sterydów. Właściwości są bardzo podobne, ale w przypadku Trena Med E posiada składniki, które spowalniają czas aktywnego działania.

Trena Med E to bardzo silny środek stosowany często w cyklach cięcia, dobrze daję sobie radę w roli preparatu do budowy masy ciała, mogą go stosować prawie wszyscy z wyjątkiem początkujących, czy kobiet.

Dawkowanie
Dawka standardowa zazwyczaj wynosi od 400 m do 800 mg na tydzień, oczywiście niektórzy używają wyższych dawek.

Wiele osób używa tego preparatu do cyklu cięcia, ponieważ wykazuje silne właściwości metaboliczne, jest dobrym spalaczem tłuszczu, wyróżnia się on spośród wszystkich sterydów, bo posiada właściwości utrzymywania beztłuszczowej masy mięśniowej.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się podwyższone ciśnienie krwi, oczywiście skutki uboczne uzależnione są również od dawki preparatu. Może występować łysienie, utrata części włosów, przerost gruczołu prostaty. Należy pamiętać, że Trenbolon zwiększa aktywność enzymów wątrobowych, nie jest to dobre na organizm, niestety u niektórych również kuracja z użyciem Trena Med E może powodować obciążenie nerek. Kolejne skutki uboczne to nocne poty, niepokój bezsenność, przyspieszone tętno.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml