Droste-Med 150mg

1 ampułka 10 ml

220.00

Droste Med jest popularnym z preparatem anabolicznym posiadający w swoim składzie substancje czynną w postaci Propionatu Drostanolonu. Bardzo często wykorzystują go sportowcy w czasie przygotowania do zawodów. Preparat Droste -Med posiada Propionat Drostanolonu DHT o nieco zmienionej strukturze, zmiana ta polega na dodaniu grupy metylowej w pozycji drugiej węgla, dzięki czemu hormon chroniony jest przed rozpadem metabolicznym.

Droste Med należy do nielicznej grupy sterydów anabolicznych o silnych cechach antyestrogenowych.

W fazie cięcia możemy liczyć na utwardzenie mięśni, można powiedzieć, że środek ten jest bardziej androgenny niż testosteron. Zapewnia on efekt twardego mięśnia, dobrze radzi są sobie również z lipozą, czyli spalaniem tłuszczu.

Do osiągnięcia przyrostu masy beztłuszczowej warto by było wybrać inny produkt, jednakże Droste Med bardzo dobrze radzi sobie z przyrostem siły. Dedykowany jest właśnie dla osób, które stawiają przede wszystkim na siłę, a nie przyrost masy.

Efekty preparatu widać zwłaszcza podczas cyklu cięcia. Wysokie efekty można osiągnąć przy szczupłej sylwetce, bardzo dobrze sprawuje się na finiszu przygotowań do zawodów, ponieważ rozprawia się z niepotrzebnym tłuszczem.

U osób u których występuje tkanka tłuszczowa, w minimalnym stopniu możemy liczyć na efekty bardzo suchego mięśnia.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml