STANOZOLOL Malay

1 buteleczka
Availability:

Brak w magazynie


135.00

Stanozolol Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Stanozolol Malay to niezwykle popularny steryd o działaniu anaboliczno-androgennym. Powstał na bazie leku o nazwie Winstrol. Substancją czynną jest tutaj Stanozozol powszechnie stosowany przez kulturystów, a także osoby dążące do uzyskania większej masy mięśniowej. Za produkcję tego preparatu odpowiada firma Malay Tiger.

Zastosowanie sterydu Stanozolol Malay w planie treningowym

Stanozolol Malay jest stosowany w celu uzyskania szybszego przyrostu masy mięśniowej. To dość silny steryd, którego efekty ujawniają się już w ciągu kilku tygodniu stosowania. Przyrost masy jest rozłożony w czasie, ale dzięki temu, mięśnie są zdrowe, silniejsze i lepiej unaczynione. Substancje na bazie Winstrolu są od lat stosowane przez kulturystów przygotowujących się do zawodów.

Jakie efekty działania oferuje preparat Stanozolol Malay?

Systematyczne przyjmowanie tego preparatu może zagwarantować znacznie szybszy przyrost masy mięśniowej. Ponadto, środek pozwala uzyskać silniejsze i zdrowsze mięśnie, zmniejszając w ten sposób ryzyko kontuzji. Ze względu na stopniowy przyrost masy, mięśnie mają więcej czasu na uzyskanie odpowiedniej gęstości i jakości.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Stanozolol Malay

Osobom początkującym zaleca się przyjmowanie dawki 25-100mg co 1-2 dni. Warto rozpocząć od mniejszej dawki i w razie potrzeby, stopniowo powiększać dawkę. Na dłuższą metę, stosowanie tego sterydu może stanowić poważne obciążenie dla wątroby. Ponadto, do potencjalnych skutków ubocznych zaliczamy wyższe ciśnienie, spadek libido, łysienie typu męskiego, a także ryzyko ginekomastii, ze względu na podwyższony poziom estrogenów.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 buteleczka