STANAZOLOL winstrol 10 inj EP

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


140.00

Stanazolol wykazuje tendencję do przyrostu mięśni, daje efekty androgenne, klasyfikowany jest jako steryd anaboliczny. Zapewnia on przyrost dobrej jakości tkanki mięśniowej, jego działanie jest łagodne w porównaniu z innymi silniejszymi związkami, jest niezawodnym budowniczym.

Stanazolol jest zdolny do konwersji do estrogenów. Wykorzystywany jest podczas cykli cięcia, gdy retencja wody jest głównym problemem. Preparat jest popularny wśród sportowców dyscyplinach, w których istotne jest połączenie siły i prędkości.

Dawkowanie
Wśród dawek warto przyjmować co najmniej 100 mg na dzień tego preparatu, a dawkowanie codzienne 50 mg będzie najbardziej optymalną opcją, dotyczy to dawkowania dla mężczyzn. Preparat ten w cyklach wypełniających łączy się z metanabolem, testosteronem lub anadrolonem.

Efekty to przyrost masy mięśniowej. Stanazolol dobrze tolerowany jest przez kobiety, zalecane dawki to zazwyczaj około 50 mg raz w tygodniu lub wstrzykiwanie 25 mg sterydu, byłoby też korzystne co trzeci lub czwarty dzień.
Skutki niepożądane
Forma iniekcyjna Stanazololu nie jest szkodliwa dla wątroby, jednak nie można wykluczyć całkowicie ryzyka jej uszkodzenia.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml