ANADROL blister (20) EP tabl

20 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


75.00

Anadrol to preparat, którego bazą jest substancja zwana oksymetolon, wpływa ona na jego anaboliczność.

Preparat wpływa na bardzo szybki przyrost masy, w krótkim czasie, dzięki czemu niektórzy przybierają na wadze nawet do 13 kg w ciągu kilku tygodnia, jest to sytuacja dość rzadka spotykana dla innych sterydów.
Anadrol jest środkiem dopingującym, który skierowany jest do doświadczonych kulturystów, którym zależy na solidnej podstawie treningowej do redukcji. Występuje tu duża retencja wody.

Silna androgeniczność tego preparatu wpływa na powstawanie ginekomastii, którą powinno się zapobiegać przez przyjmowanie antagonistów estrogenu.

Dawkowanie
Przy dawkowaniu należy pamiętać, że środek ten jest silny, trzeba to dbać o wątrobę, dlatego zaleca się stosowanie dawek od jeden do trzech tabletek. Powinniśmy po zakończeniu cyklu pamiętać o zastosowaniu odbloku. Określa się że Anadrol jest silnym, a zarazem najniebezpieczniejszym, szkodliwym sterydem na rynku, bo ma działanie anaboliczne i androgenne, nie zaleca się początkowym sportowcom.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się bóle głowy, nudności, wymioty, preparat ten jest zbyt silny dla kobiet, może wywołać silne skutki uboczne i spustoszenie organizmu, należy go przyjmować rozsądnie.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

20 tabletek