TURANABOL Chlorodehydromethyltestosterone

100 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


260.00

Turanabol Chlorodehydrome jest pochodną Metanabolu. Ten doustny steryd to strukturalne skrzyżowanie methandrostenolone i Clostebolu (4-chlorotestosteron), mający taką samą strukturę bazową jak Metanabol z dodanym Clostbolem.

Turanabol jest nieco mniej anaboliczny niż Metanabol, ale utrzymuje nieznacznie korzystniejszy bilans anaboliczny przy działaniu androgennym. Turanabol będzie wykazywał mniejsze prawdopodobieństwo wytworzenia androgennych skutków ubocznych.

Turanabol miał wiele zastosowań medycznych, głównie tych koncentrujących nie na budowaniu lub zachowaniu beztłuszczowej tkanki mięśniowej i masy kostnej.
Chlorodehydromethyltestosterone jest zmodyfikowaną formą testosteronu.
Jest to pochodna dianabolu.
Ze względu na swoją stosunkowo niewielką ‚moc’ w stosunku do Dianabolu, dawki konieczne do uzyskania efektu są uważane za bardzo wysokie. Jednak sportowcy mogą oczekiwać dobrej jakości masy mięśniowej bez ryzyka jakiegokolwiek retencji, ginekomastii, czy innych efektów estrogenowych. Brak konwersji do estrogenowych komponentów sprawia, że Turinabol jest również stosowany jako idealny środek w okresach zbijania wagi/redukcji. Opisując rezultaty stosowania turinabolu, można go porównać do innego środka o oralnej formie administracji jakim jest oxandrolon.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

100 tabletek