Mesterolone PROVIRON

50 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


140.00

Mesterolone to substancja aktywna w preparacie o nazwie proviron, substancja aktywna podobnie działa jak dht, jest to steryd intensywnie androgenny i nie aromatyzujący do androgenów. Preparat ten wzmacnia organizm do produkcji naturalnego testosteronu.

Mam duże właściwości do spajania białek osocza, uaktywnia działanie innych sterydów. Proviron stosowany jest jako antyestrogen w ciele człowieka, działa jako anty aromatyzujący.

Bardzo często środek ten używany jest podczas zawodów, kiedy potrzebny jest mały stan estrogenu i znaczny stan androgenów. Proviron wyrównuje stan androgenów.

Dawkowanie
W przypadku kobiet jedna tabletka dziennie to 25 mg provironu.

Również 25 mg u panów to dawka pożądana, również dawki powyżej 100 mg na dzień są dobrze znoszone przez organizm, nie wywołują negatywnych skutków.

Skutki uboczne
Stosując proviron trzeba pamiętać, że jest to preparat mocno androgenny, obfite dawki mogą prowadzić do wirylizacji, czyli podwyższonej ilości męskich hormonów płciowych. W tym właśnie przypadku kobiety nie mogą zwiększać dawki, ponieważ będzie dochodziło do zaburzeń hormonalnych  ukierunkowanych na cechy męskie.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

50 tabletek