STANOZOLOL tabletki EP

100 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


130.00

STANOZOLOL jest anabolicznym sterydem produkowanym w wersji doustnej, jak i iniekcyjnej. Preparat ten działa do dwóch dni, nie ma konieczności rozdzielania dziennego dawkowania na kilka razy, można go zażywać raz dziennie.

Dawkowanie
Stanozolol stosowany jest w dawkach w wersji doustnej od 40 do 80 mg, zwykle cykle trwają 5 do 6 tygodni, niewskazane jest przekraczanie dziennych dawek, ponieważ pojawiają się wtedy niepożądane objawy.

Często łączy się Stanazol z innymi sterydami anabolicznymi, zazwyczaj wykonują to sportowcy, popularne zastosowanie znajduje w cyklach cięcia, gdy celem jest zachowanie beztłuszczowej masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Łączony jest między innymi z trenbolonem, ważne jest tutaj zachowanie odpowiedniej diety oraz treningu. Środek ten popularny jest zwłaszcza u lekkoatletów, skoczków i miotaczy. Substancja ta dodaje trochę beztłuszczowej masy ciała i jest skuteczna dla tych którzy nie chcą mieć dużo masy, ale chcą osiągnąć sporo siły i beztłuszczowej masy mięśniowej.

Skutki uboczne
Stanazolol nie konwertuje do estrogenów, dlatego też nie powoduje takich skutków jak retencja wody w warstwie podskórnej, czy ginekomastia. Nie ma konieczności przyjmowania tutaj przy Stanazolu antyestrogen, w przypadku stosowania Stanazolu ważne jest i konieczne prowadzenie terapii odblokowujące pct.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

100 tabletek